מדריך לצמיד המושלם

צמידים הם האקססורי המושלם לכל אירוע, בדיוק כמו כל תכשיט אחר. צמיד לאישה יופיע על היד ויהיה בולט עד כדי כך שלא ניתן להתעלם ממנו. נחשב לאביזר הבסיסי ביותר בכל מה שקשור לעולם התכשיטים, נשים מאוד אוהבות צמידים ובכל מה שקשור לקישוט הגוף או ספציפית היד, הוא מוביל יחד עם טבעות. ישנים  צמידים רבים שמתאימים לנשים, החל מצמידי בד, עור ועד לצמידי טניס ומשובצים באבנים. צמידים לנשים באים במגוון וריאציות וחשוב להתאים כל צמיד לאירוע המיוחל. ככל שהצמיד יהיה יותר יוקרתי, כך האירוע ייחשב ליותר מרהיב.

הצמיד האידיאלי לנשים הוא הצמיד שלא ייפול לא משנה איזו תנועה נעשה. לכן, חשוב מאוד להתאים את גודל הצמיד לגודל הזרוע, ויש נשים שיעדיפו צמיד מאוד צמוד כך שאין סיכוי שייפול, או צמיד קצת רפוי אבל לא יותר מדי. כיום, יש הרבה אופציות בגזרת הצמידים כשהאופציה הפופולרית נשארת צמיד הזהב. לא ברור למה נשים תמיד נמשכו לזהב, אבל אין ספק שזהו תכשיט יוקרתי שחובה שיהיה בכל בית. מאז ימי מצרים, בני המלוכה נמשכו לצמידים צמודים, לאו דווקא צמוד לכף היד אלא יותר בכיוון הכתף וכך אימצו לעצמם סטייל מיוחד שמבדיל אותם מהמעמד הנמוך יותר. בנוסף, ישנם צמידים שלוקחים השראה גם מזוחלים מסוימים וכך, כרצועה שנחשבת לקישוט הגוף, יש תכשיטים שמזכירים אפילו צורת נחש במידה מסוימת וזה רק מוסיף למסתוריות ויוקרתיות התכשיט.

בנוסף לענידת צמיד בזרוע או בכתף, בשנים האחרונות טרנד צמידי הרגל תפס תאוצה. אמנם הטרנד מעט דעך, אבל זה לא עוצר בעד נשים להמשיך ולקשט את רגלם בצמיד מיוחד ומעט רפוי. חשוב לבחור את  הצמיד המתאים ביותר, לא רק מבחינת יופי אלא גם מבחינת סוג המתכת. בעוד שיש אנשים שיהיו בסדר עם זהב, כסף או טיטניום, יש מתכות אחרות כמו ניקל למשל שלא יעשו בהכרח משהו טוב לגוף. ולכן, יש לחקור לעומק היטב מה רוכשים והיכן, ולבחור במתכת שלא עושה אלרגיות ותישאר איתנו זמן רב. בכל מה שקשור לבחירת הצמיד – ישנם עיצובים גסים יותר, וישנם עיצובים עדינים יותר. כל אישה תבחר את מה שמתאים לה בהתאם לסגנונה האישי עם הצמיד המושלם שישדרג כל הופעה.

שירות לקוחות מהיר ומקצועי

מחירים מדהים שווה לקנות

קניה קלה ובטוחה

משלוח חינם לכל הארץ!!!

החלפות / החזרות עד 14 יום

היי, איך נוכל לעזור לך?