תולדות הטכשיטים

תכשיטים תמיד היו ותמיד יהיו חלק מחיינו. האביזר המושלם שמשדרג כל הופעה, ואפשר לשים אותו כמעט בכל מקום בגוף – אין ספק שתכשיטים זה מוצר חובה אבל לעיתים גם יקר. תכשיט נועד לקישוט הבגדים אותם אנו לובשים והגוף שלנו, ונחשב ליצירת אומנות בפני עצמה. בעבר תכשיטים שימשו להדגיש את בעלי היוקרה ולמי שהיה יותר כסף, היה יותר תכשיטים.

מאז שחר ההיסטוריה, תולדות התכשיט מספרת סיפור מרתק. בעבר נהגו להשתמש בכל מיני חומרים על מנת לבנות וליצור תכשיטים שונים, בעיקר מפריטים זולים כמו צדפות, אבנים, עץ ומתכות. לאחר מכן המשיכו לייצר תכשיטים כשגילו את המתכות הפופולריות ביותר כיום כמו זהב, כסף, נחושת, וזהב לבן ואף גילו איך לשבץ אבנים בתוך התכשיט, במקצוע שנקרא "צורפות". מקצוע זה נלמד באקדמיות הכי מבוקשות ופופולריות בעולם והוא נחשב למקצוע אומנותי ויוקרתי. ישנן תערוכות רבות ומיצגים רבים שמראים תכשיטים בעיצובים שמעולם לא נראו בעבר, או תכשיטים שהתגלו בשנים האחרונות, בדיוק כמו אוצר או מטמון. תכשיטים משויכים לעמים שונים ולכל עם או שבט היה את התכשיטים המיוחסים לו; לאף עם לא היה את אותו הסט וזה מה שייחד כל אחד מהם. תכשיטים נחשבו לסוג של מעמד ונחשבים כך עד היום, כשאנשים בעלי ממון יכולים לרכוש תכשיטים מאוד יקרים ואנשים במעמד הבינוני עד הנמוך ירכשו תכשיטים זולים יותר אך לא בהכרח פחות איכותיים. היסטוריית התכשיטים מביאה אותנו אחורה בזמן עד לאפריקה ואירופה, שם נמצאו תכשיטים המורכבים מאבנים ואפילו משיני חיות שונות.

עם הזמן, תעשיית התכשיטים הפכה להיות מסחרית יותר, ולהשתמש בחומרי גלם יותר זולים כמו עץ, בד, ומתכות זולות יותר אך לא פחות איכותיות, כמו גולדפילד או תכשיטי זכוכית ואבנים. כיום אפשר לרכוש תכשיטים גם  דרך האינטרנט ולא חייבים ללכת פיזית לחנות או לדוכן. אפשר לפנות גם למעצב תכשיטים ולרכוש תכשיטים בעיצוב אישי ויחיד במינו עם חריטות והקדשות מיוחדות. יש תכשיטים לגבר, תכשיטים לאישה, תכשיטים לילדים, ואפילו תכשיטים לחיות. כך, כל אחד יכול להרשות לעצמו כיום תכשיטים במחירים אטרקטיביים ללא שום קשר לסטטוס או המעמד שלו.

שירות לקוחות מהיר ומקצועי

מחירים מדהים שווה לקנות

קניה קלה ובטוחה

משלוח חינם לכל הארץ!!!

החלפות / החזרות עד 14 יום

היי, איך נוכל לעזור לך?